Dünyayı Dönüştüren Trendler & Yeni İş Modelleri

Tüketici beklentileri, sosyal olgular, e-ticaret, ilerleyen teknoloji ve bir çok değişim faktörünün iş modellerini nasıl dönüştüreceğini öngören ve tüketim trendlerine yansıyacak alanlara dikkat çekerek stratejik aksiyonlar için ufuk açan eğitim ve konuşmalar

Eğitim ve Konuşma Başlıkları

Global Trendlere Şekil Veren Gelişmeler

Her geçen gün teknolojide, kültürel çeşitlilikte, dijital platformlarda, jenerasyonlara bağlı davranışlarda, modadan mimariye, ekonomiden ticarete bir çok alanda gelişmeler oluyor. Bu gelişmeler neler ve bizi sırada ne bekliyor? Birey ve toplum, iş hayatı, çalıştığımız şirket, mesleğimiz, yaşam şeklimiz, bir yerden bir yere ulaşımımız, sağlığımız gibi bir çok faktör nasıl etkilenecek? 

Hayatı Kolaylaştıran İnovasyon & Teknolojiler

Teknoloji, otomasyon, yapay zeka ve bilim çok hızlı ilerliyor. Yoğun hayatlarımıza kolaylık katan, verimimizi arttıran, sağlığımızı geliştiren, geleceğimizin olmazsa olmazı olacak teknolojiler ortaya çıkıyor. Yeni ne geliyor? İş ve özel hayatımız nasıl etkilenecek?

YouTube: Speaker Agency Talks, Mayıs 2019

Global Trendler İş Modellerini Nasıl Etkileyecek?

İnsan Kaynakları Zirvesi 2019

Global trendlerin hızlı gelişim ivmesi iş modellerini dönüşüme itecek. Şirketleri nasıl bir değişim dalgası bekliyor? Yeni oyunun kurallarını kim yazacak ve nasıl olacak? Geleceğin olgularına adapte olamayan şirketleri bekleyen son nedir?

Global Trendler ve Değişen Tüketici Davranışları

Çok hızlı gelişen ve ilerleyen inovasyon, teknoloji, etkileşim, sosyal ve dijital devinimler, bir o kadar hızla tüketici tarafında yeni talepler yaratıyor ve tüketim davranışlarının dinamiğini değiştiriyor. Değişimin gerisinde kalmamak için; tüketim trendlerini çok iyi takip etmek ve bu değişim kulvarında başarıya koşmak için bugünden geleceğe yönelik stratejik adımlar atılması gerekiyor. ‘Global Trendler ve Değişen Tüketici Davranışları’ eğitim/konuşması tüketicinin beklentisi ne yöne gidiyor çerçevesinde global gidişata ışık tutuyor!

‘Değerli’ Marka Olmak

Yeni düzende; dünyaya, topluma, bireye faydalı marka olmak şirketlerin stratejisinde en önde gelmeli! Değer katan, ‘değerli marka olmak’ neden önemli?
‘Amacı güzel’ bir markaya dönüşmek için iş modelinizi hangi toplumsal ve bireysel değerlere adapte etmelisiniz? Ve bunu nasıl yaparsınız?

Temellerini Yıkıp Yeniden İnşa Eden Cesur Markalar – ‘Self Disrupt’

Self – Disrupt neden önemli ve gerekli? Çikolata denince ilk akla gelen markalardan, Nestlé Amerika çikolata ve şekerleme bölümünü neden sattı ve markasının temeli olan sektörden çıktı?
1,1 Milyarlık tüketicisi olan tütün sektörünün lideri Philip Morris sigara satışını tamamen bırakma kararını neden verdi?
Neden dev markalar iş modellerini cesurca yıkıp, bambaşka şekilde yeniden inşa ediyor?

Eğitim ve konuşmaların dili Türkçe’dir. İngilizce olmasını talep edebilirsiniz.

Zehra Elif Zevulun’un exclusive konuşma ajansı Speaker Agency‘dir. Konuşma talepleriniz için lütfen Speaker Agency ile iletişime geçiniz.

info@speakeragency.com.tr / +90 212 401 3545

Referanslar