Zehra Elif Taş Zevulun

ODTÜ İşletme ve University of Illinois Chicago MBA mezunudur. Yüksek öğrenimini Stratejik Yönetim üzerine yapmıştır. Kariyerine DHL ile başlamış, British American Tobacco ve Pepsi’de çalışmıştır. Uluslararası şirketlerdeki yönetim ve pazarlama deneyiminin ardından 2007 yılında moda kariyerine geçiş yaparak kendi şirketini kurmuş; Trendyol ve Markafoni gibi önemli e-ticaret şirketlerine moda danışmanlığı yapmıştır. Hepsiburada’da Moda İletişim Müdürü ve Elele dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmıştır.

Aynı zamanda Speaker Agency’nin exclusive konuşmacılarındandır. Global Tüketim Trendleri, Değişen Tüketici Davranışları ve talebe göre özelleştirilmiş başlıklarda keynote konuşmacılığı yapmaktadır. Moda ve Güzellik şirketlerine yönelik eğitim başlıkları arasında: Global Moda & Güzellik Tüketim Trendleri, Günümüz Moda Sektörünün Dinamikleri, Moda Tüketici Davranışları, Trend Takip Metodları yer almaktadır. Elif, ‘Moda Sohbeti adı altında, şirket çalışanlarına yönelik, L’Oréal, HP, Coca-Cola, Schneider Electric gibi pek çok firmada gerçekleşmiş, keyifli bir moda sohbeti düzenlemektedir. 

Akademik kariyerinde; Kemerburgaz Üniversitesi’nde öğretim görevliliği yapmıştır ve 2007 yılından bugüne İstanbul Moda Akademisi’nde moda, pazarlama ve trendler üzerine eğitim vermektedir.

En önemlisi ise işini sevgi ve tutku ile yapmakta, yaşam boyu öğrenime inanmakta ve her günü kendini geliştirmeye adamaktadır.