Moda Eğitimleri Udemy

TrendMiles eğitimlerinin yepyeni başlığı ‘How To Dress Like A Fashion Icon | New Image, New You!’ / ‘Güzel Giyinen Kadınlardan Olmak | Yeni İmaj, Yeni Sen!’ – İngilizce ve Türkçe içerikle, 40 milyondan fazla öğrencisi olan Udemy’nin uluslarası platformunda yayında!

Toplamda 3 saat süren 27 ders kapsamında; Bireysel stilinizi ve vücut şeklinize göre giyim stratejilerini öğreneceğiniz ve kişisel renk skalanızı keşfedeceğiniz, herkese açık olan bu temel stil eğitimini kaçırmayın! Buradan kayıt olabilirsiniz.

Eğitim Dili: İngilizce (Türkçe ve İngilizce altyazılı)

Ne öğreneceksiniz?

1. Bireysel stilinizi stil testi ile keşfetme ve 7 stili yakından tanıma

2. Vücut şeklinize göre giyim önerileri: Ne giymeli, nasıl giymeli, neden kaçınmalı – 1000 tane kıyafet ve 600 kombin örneği ile!

3. Teninize, saç ve göz renginize özel, bireyselleştirilmiş renk skalanızı belirleme ve yüzlerce kombinasyon örneği ile renkleri stilinize yansıtma

Nasıl öğreneceksiniz?

Zehra Elif Zevulun’un 15 senelik moda eğitimi tecrübesi ile tasarlanmış bu kapsamlı içerikle, adım adım ilerleyerek, sonuçlarının hemen görülebilir etkisi ile hem şıklığınızı hem özgüveninizi arttıracağınız ve çevrenizden iltifat toplayacağınız bu eğitim;

Toplam 3 saatlik video içeriği; 1000 kıyafet ve 600 kombin örneği, quizler, proje çalışması ve kaynakça paylaşımlarından oluşmaktadır.

Size faydaları ne olacak?

* Binlerce kıyafet, yüzlerce kombin örneği ile zenginleştirilmiş bu eğitimle stilin mantığını kavrayacaksınız: Güzel giyinen kadınlardan olmak için ne giymeli, neden giymeli, nasıl giymeli… Şık giyinmenin sırrı sonsuza kadar sizinle olacak!

* İçselleştireceğiniz bu stil bilgisini hem gardrobunuzdaki kıyafetlerde hem de gelecek alışverişlerinizde değerlendireceksiniz.

* Stilinizi daha yakından tanıyarak, vücut şeklinize uygun ve sizi canlı, sağlıklı gösteren renklerde giyinerek kendinize güveninizi arttıracak ve etrafınızdan iltifatlar toplayacaksınız 🙂

* Uygun stilde, sizi iyi gösteren renklerde, doğru parçaları satın aldığınız akıllı alışverişler yapacaksınız. Böylelikle harcamalarınızdan verim alacak ve de zamandan kazanacaksınız. Sahip olduğunuz kıyafetleri değerlendirmeyi, size – stilinize, renk skalanıza, vücut şeklinize – uygun olmayan kıyafetlerden arındırmayı ve var olanı en şık şekilde giyerek hali hazırdaki kıyafetlerinizden daha çok verim alacaksınız.

* Doğru parçalara sahip olduğunuz veya neyi/nasıl giyeceğinize vakıf olduğunuz için gardrobun önünde kendinizi kaybetmeden hem şık hem de hızlı şekilde hazırlanacaksınız.

Hazırsanız, başlayalım mı? > ‘How To Dress Like A Fashion Icon | New Image, New You!’