Zehra Elif Taş Zevulun

‘’Zehra Elif Zevulun ‘Moda olmayan yerden trend çıkmaz’ diyor ve bugünün modası, alışveriş tercihleri, yaşam biçimi ve beğenileri ile geleceğin global trendleri, teknolojik ve innovatif gelişmeleri, mobil, perakende ve iş modellerinin değişimini bir araya getirerek stratejik aksiyonlar için ufuk açıyor… Kısacası trendlerin radarında, gelecek için ilham veren isim!”

Speaker Agency

ODTÜ İşletme ve University of Illinois Chicago MBA mezunudur. Yüksek öğrenimini Stratejik Yönetim üzerine yapmıştır. Kariyerine DHL ile başlamış, British American Tobacco ve Pepsi’de çalışmıştır. Uluslararası şirketlerdeki yönetim ve pazarlama deneyiminin ardından 2007 yılında moda kariyerine geçiş yaparak kendi şirketini kurmuş; Trendyol, Modagram ve Markafoni gibi önemli e-ticaret şirketlerine moda danışmanlığı yapmıştır. Hepsiburada’da Moda İletişim Müdürü ve Elele dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmıştır.

Akademik kariyeri çerçevesinde; Açı Okulları’nda ‘Geleceği İşletmek’ dersini vermektedir. İstanbul Moda Akademisi’nde eğitmenlik, Altınbaş Üniversitesi’nde de öğretim görevliliği yapmıştır.

Speaker Agency’nin exclusive konuşmacıları arasında yer alan Zehra Elif Zevulun, bugünün tüketicisinin gelecekteki alışveriş sepetine ışık tutan, ilham dolu içerik formatı ile tüketim, moda ve güzellik sektörü, perakende, geleceği şekillendiren ve dünyayı dönüştüren global trendler, hayatı kolaylaştıran teknolojiler ve gelecekteki yeni meslekler başlıklarında eğitim vermekte ve konuşmalar yapmaktadır.

En önemlisi, işini sevgi ve tutku ile yapmakta, yaşam boyu öğrenime inanmakta ve her günü kendini geliştirmeye adamaktadır.